Segregacja

Dlaczego worki Sipeko?

  • wszechstronne: worki na papier, plastik, szkło, metal, kompost, odpady komunalne, etc.
  • komfortowe - możliwość zawiązania zgromadzonych odpadów przy pomocy specjalnej tasiemki przytwierdzonej do dna worka,
  • eko: worki wykonane w oparciu o starannie dobrane surowce recyklingowe LDPE i HDPE,
  • dopasowane: starannie dobieramy wytrzymałość każdego worka w zależności od przeznaczenia,
  • spersonalizowane: worki z indywidualnym nadrukiem informującym o przeznaczeniu worka, sposobie segregacji, itp


tl_files/Sipeko/Segregacja/worki.jpg

Classic Strong Segregacja to Klasyczne mocne kolorowe worki bez opcji zamknięcia, ze zgrzewem dolnym. Worki konfekcjonowane w formie rolek z praktyczną perforacją lub w formie składki w pakietach po 25 szt. Worki z zakładkami lub bez.

Classic String Segregacja to Worki klasyczne ale z opcją zamknięcia w postaci tasiemki przytwierdzonej do dna worka. Po napełnieniu worka odpadami, tasiemkę odrywa się i wykorzystuje do trwałego zawiązania zgromadzonych w worku odpadów. Zabezpieczamy w ten sposób zawartość worka przed wypadnięciem. 
Odpad zgromadzony może bezpiecznie trafić do miejsca składowania. Worki konfekcjonowane są w formie rolek z praktyczną łatwą do odrywania perforacją lub w formie składki w pakietach po 25 szt. Worki z zakładkami lub bez z tzw. płaskim dnem.

Comfort Drawtape Segregacja to worki z taśmą ściągającą umieszczoną w górnej części worka. Umożliwiają łatwe przenoszenie gromadzonego odpadu oraz szybkie i wygodne zamknięcie. Po całkowitym napełnieniu, worki mnożna związać i tym samym ostatecznie zabezpieczyć ich zawartość. Worki konfekcjonowane sa w formie rolek z łatwą do odrywania perforacją.